Ponovno izvrsni na Klokanu

Međunarodno natjecanje učenika iz matematike „Klokan bez granica“ održano je 22. ožujka u našoj školi. Hrvatsko matematičko društvo, koje organizira ovo natjecanje u suradnji i s našom školom, objavilo je na svojim mrežnim stranicama popis 10% najuspješnijih učenika po svim kategorijama, a ovih dana u našu školu došle su i nagrade za najuspješnije.

Svake godine raste broj nagrađenih učenika iz naše škole tako da je ove godine nagrađeno čak 13 učenika naše škole:
Karlo Šutalo (2.a), Iva Penava (2.b), Ivan Brekalo (2.b), Damjan Leko (3.a), Petra Lovrić (3.a), Ignacija Rotim (5.b), Leon Mamić (5.b), Luka Obućina (6.b), Klara Bogadi (7.b), Monika Tomac (7.b), Matko Ćavar (8.a), Roko Puljašić (8.a) i Marin Grbeš (8.b).

U odnosu na veličinu naše škole ovo je zavidan rezultat te je zadržana visoka razina rezultata na ovom natjecanju u kojem škola svake godine sudjeluje sa sve većim brojem učenika. Ove godine je to bilo rekordnih 111, a posebno se istaknuo 2.b iz kojeg je sudjelovalo 18 učenika.
Čestitamo još jednom svim učenicima, a i njihovim mentorima, učiteljicama razredne nastave: Barbari Drežnjak, Barbari Mikulić, Ivani Mršić i Marini Vidović te učiteljima matematike Martini Lovrić i Josipu Blagojeviću.

objavio: Vjekoslav Marić   datum: 6. 6. 2018.

OBAVIJEST O FINANCIRANJU OBAVEZNIH RADNIH BILJEŽNICA

Prema ODLUCI GRADA POŽEGE pozivaju se roditelji da radi ostvarivanja prava financiranja radnih bilježnica,  dostave do 12. rujna razrednicima:

• ISPUNJENI ZAHTJEV (koji ćete dobiti od razrednika ili ga možete preuzeti OVDJE)
  • KOPIJA OSOBNE ISKAZNICE
  • ORGINALNI RAČUN