Sudjelovali na formacijskom susretu djelatnika katoličkih škola RH

U subotu, 14. travnja 2018. djelatnici Katoličke osnovne škole u Požegi sudjelovali su na stručnom usavršavanju svih djelatnika katoličkih osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Stručni skup, u zajedničkoj organizaciji Nacionalnog ureda HBK za katoličke škole, Agencije za odgoj i obrazovanje te Hrvatskog katoličkog sveučilišta, održao se u prostorijama Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Zagrebu.

Tema susreta bila je “Odgojna dimenzija u katoličkoj školi", a predavanja su održali prof.dr.sc. Vladimir Dugalić (KBF u Đakovu) te dr.sc. Snježana Mališa (HKS Zagreb).

Nakon predavanja usljedilo je euharistijsko slavlje u obližnjoj franjevačkoj crkvi sv. Antuna Padovanskog. Slavlje je predlavio predsjednik Vijeća HBK za katolički odgoj i obrazovanje, požeški biskup Antun Škvorčević, a koncelebrirali su predstojnik  Nacionalnog ureda HBK za katoličke škole preč. Ivica Žuljević, ravnatelj Katoličke osnovne škole u Požegi vlč. Želimir Žuljević, prefekt požeškog Kolegija te vjeroučitelj u požeškoj Katoličkoj gimnaziji vlč. Marijan Pavelić i ostali.

Drugi dio usavršavanja sastojao se od radionica na kojima se u obliku rasprave razgovaralo o sadržajima izrečenim u predavanjima, te od završne riječi koju je vodio preč. Ivica Žuljević.

objavio: Vjekoslav Marić   datum: 16. 4. 2018.

OBAVIJEST O FINANCIRANJU OBAVEZNIH RADNIH BILJEŽNICA

Prema ODLUCI GRADA POŽEGE pozivaju se roditelji da radi ostvarivanja prava financiranja radnih bilježnica,  dostave do 12. rujna razrednicima:

• ISPUNJENI ZAHTJEV (koji ćete dobiti od razrednika ili ga možete preuzeti OVDJE)
  • KOPIJA OSOBNE ISKAZNICE
  • ORGINALNI RAČUN